Öğretmene Güzel Sözler

Öğretmene Güzel Sözler

 

Sayfamızda Öğretmene Güzel Sözler, Öğretmene Güzel Mesajları bulabilir 24 Kasım Öğretmenler gününde facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsevdiğiniz öğretmenlere sms olarak gönderebilirsiniz.

 

Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim.

5 yaşında başlarsın öğretmenle tanışmaya, 17 yaşına kadar öğretmenlerle tanışırsın ama bazıları vardır ki onları hiçbir zaman unutamazsın. Aynı bu mesajı okuyan öğretmenim gibi

Öğretmenin bir canı yoktur, öğretmenin öğrencisi kadar canı vardır.

Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum

Öğretmen dediği zaman o kesin doğrudur. Annem babam doğru değil dese bile doğrudur. Çünkü öğretmenim öyle söyledi.

Öğretmen fırtınalı bir havada geminin yanaşabileceği en güvenli liman, şevkat elini her yere uzatan, en kutsal mesleği icra eden en iyi insandır.

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar.

Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz.

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin.

Benim öğretmenim iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Benim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir.

Zafer Bayramı olur askeriye tatil olur, işçi bayramı olur işçilere tatil olur ama öğretmenler günü oluyor öğretmenler çalışıyor. Böyle fedakâr insanların değerini bilmeliyiz.

Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz.

Öğretmen hiçbir öğrencisinin kötülüğünü istemeyen, iyi kötü ayrımı yapmadan bütün öğrencilerine eşit şeklide yaklaşmalıdır.

Bazen bakıyordum da öğretmenim bizim için o kadar çok çalışıyordun ki bir an düşünüyordum sanki kendi sınava girecek. Sen bizim için bizden daha fazla çalıştın. Canım öğretmenim

Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz.

Birinci sınıfa geldiğimde öğretmen çok korkunç geliyordu bana ne kadar çok yanılmışım dünyanın en sevgi dolu insanlarıymış öğretmenler.

Bazı dersler vardı Allah’ım hiç bitmesin dediğimiz, o derslerin gelmesini dört gözle beklediğimiz ve o dersi anlatan siz değerli öğretmenimizin hiç gitmesin diye dua ettiğimiz öğretmenim.

[reklam2]

Bizlere bilgiyi öğreten, bizi eğiten, bizlere sevgiyi, saygıyı öğreten fedakar öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.

Sizler toplumun geleceğini yetiştiren kişiler olacaksınız. Ve sizler bu toplumun sevgi ve saygılı insanlarını yetiştiren muhterem insanlar olacaksınız.

resimli-ogretmenler-gunu-resmi

Bugün buraya kadar yükselmemde sadece benim çalışmam yok, buraya gelmemde emeği geçen bütün öğretmenlerime sonsuz teşekkür ediyorum.

İnsanın istisnasız anne ve babasından sonra en çok sevdiği ve güvendiği kişi öğretmenidir.

Öğretmen öğrencileri aydınlatmak için bir yanan fener gibidir. Canım öğretmenim sende bizleri aydınlattığın için teşekkür ederiz.

Öğretmen geçmişi unutturmayan, aynı zamanda geleceğe de bizleri yetiştiren büyük insandır.

Öğretmenim sen bizim için her şeylere katlandın, test kitapları aldın, gezilere götürdün ve en önemlisi müdüre rest çektin. Sen kocaman yürekli cesur öğretmenimsin.

İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama öğretmenlerini asla unutamazlar. Canım öğretmenim sende benim hiçbir zaman unutamayacağım öğretmenimsin.

Canım öğretmenim bende senin gibi iyi kalpli bir öğretmen olacağım. Senin bizler için yaptıklarını bende kendi öğrencilerime yapacağım.

Bana hem ilkokulda, hem ortaokulda bilgiler öğreten, her konuda bana yardımcı olan bütün öğretmenlerime canı gönülden teşekkür ederim.

Benim öğretmenim elindeki bir lokmasını benimle paylaşan, benim için her şeyi göze alan fedakâr insandır. Allah ona hayırlı bir ömür nasip etsin.

Siz bize bir harf değil 29 harf öğrettiniz bizler size ömrümüz boyunca köle olsak bile sizin hakkınızı asla ödemeyiz öğretmenim.

Öğretmenim ben sizi çok seviyorum, ömrüm boyunca sizi ve benim için yaptıklarınızı unutmayacağım. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

Siz benim hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi kalacaksınız benim aklımda öğretmenim.

5 yaşında başlarsın öğretmenle tanışmaya, 17 yaşına kadar öğretmenlerle tanışırsın ama bazıları vardır ki onları hiçbir zaman unutamazsın. Aynı bu mesajı okuyan öğretmenim gibi

Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz.

Öğretmene söylenecek güzel sözler kısa

Sizi defter üzerinde değil kalbimizin içinde seviyoruz canım öğretmenim..

Öğretmen 1 can değil 100 candır

Alemin en yakışıklı, en çılgın ve bir o kadarda başarılı ve disiplinli hocasının öğretmenler gününü kutlarım..

Öğretmen demek hayat demektir. Öğretmen demek şefkat demektir.

Siz dünyada eşi olmayan en güzel çiçeksiniz canım öğretmenim …

Öğretmenlerin hakkını asla ödeyemeyiz.

Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim …

Canım öğretmenim sen benim için dünyadaki tek kanatsız meleksin.

günaydın öğretmenim bügün sizin gününüz türkiye sizinle eğitime devam ediyor

Başarım da sen varsın … kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun … Sevgili Öğretmenim

Sevginizle kalbimde açtığınız gül hiçbir zaman solmayacak canım öğretmenim

Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

İlminiz aklımı çalıyor sımsıcacık sevginiz içimi titretiyor canım öğretmenim

Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyiki varsın iyiki benimlesin. Sağol varol öğretmenler günün kutlu olsun.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

ogretmenler-gunu-resimleri

öğretmenlerimize çok şey borçluyuz onlar olmasaydı bilgi sahibi olamazdık

Gelecek nesillerimiz ɑdınɑ umut bɑğlɑdığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım.

Sevgili öğretmenim, İnan sen bir ışıksın. Yanarsın gece gündüz. Aydınlatırsın bizi. Doğruyu, güzeli, Bize sen öğretirsin. Vatanıma sevgiyi, Kalbimize sen korsun. Çevreni aydınlatır, Bir mum gibi erirsin. Anne – baba gibisin, Bizi, bağrına hep basarsın.

Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

Öğretmenler Bir Işıktır Karanlıkta Kaldığımızda Bizi Bilgi İle Aydınlatırlar….

Dünyanın en degerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Ey Öğretmenim, Benim canım öğretmenim Gözleriniz ışıl ışıl Benim canım öğretmenim Açtığınız o güzel yol İçimi ısıtıyor sımsıcak Benim canım öğretmenim. Okumayı yazmayı siz öğrettiniz Sizi çok seviyorum Benim canım öğretmenim..

Öğretmenler Gününüz kutlu olsun öğretmenim, Size olan sevgimi bu satırlara sığdıramam ama yine de biraz da olsa bir şeyler yazmak istiyorum. Okuma ve yazmayla birlikte, en çok sevgi, saygı ve kardeşlik duygularını bize öğreten ilk, insan, ilk öğretmenim olarak hatırlayacağım sizi. Canım Öğretmenime sevgiler..

Dünyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Öğretmenler !. Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Bütün Öğretmenlerimizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz .

Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı.sevgi,eğitim,temizlik ahlak öğretmeye çalışır. vb. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız.!. Öğretmenler günü kutlu olsun.!!

Öğretmenim Canım Benim, Canım Benim, Seni ben pek çok, pek çok severim, Sen bir ana, sen bir baba, Her şey oldun artık bana Okut, öğret ve nihayet, Yurda yarar bir insan et.

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

7 Ayrı ülkeden 77 çeşit arı gelse 777 çiçeğe konsa hiçbiri sizin kadar olmaz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kulu olsun.

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Vazifenizin Kutsallığı Karşısında Saygı İle Eğiliyorum. Öğretmenler Gününüzü Kutlar, Sağlık, Mutluluk Ve Esenlikler Dilerim.

Öğretmenler, Dünyanın Her Yerinde, İnsan Topluluğunun En Fedakar Ve En Değerli Varlığıdır. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun…

Yılın Bir Günü Hatırlamakla Senin Hakkını Nasıl Ödeyebilirim Ki? Her Zaman Kalbimde Olacaksın. Hayatım Boyunca Seni Hiç Ama Hiç Unutmayacağım Öğretmenim. Öğretmenler Gününü Kutlarım, Seni Çok Ama Çok Seviyorum.

Bir Gün Dersem Ki Ben Öğretmenim Sen Güneş Kadar Uzakta Bile Olsan Her Bakışımda Gülümseyişini Görürüm Işıksız Açmazmış Çiçek, Gelmezmiş Bahar İnan Seninle Her Mevsim Bahar Öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun…

İnsan Ağaç Dikmeyince Meyve Vermesini Bekleyemez. Her Yıl Yeni Yeni Ağaçlar Diken Sevgili Öğretmenlerimizin, Öğretmenler Gününü Kutluyorum. ALLAH Saygıya Değer Öğretmenlerimizi Başımızdan Eksik Etmesin

“Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en anlamlı mesleğidir. Öğretmen; bir anne kadar sıcak ve şefkatli, baba kadar güvenilir ve koruyandır. Öğretmen, karanlıkların hiç sönmeyen ışığı, cehaletle savaş karşısında en keskin kılıçtır. Bu vesile ile eğitim şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

Birikimlerini ustaca aktarmış NİCE KÜÇÜK YÜREKLERI PEHLİVAN YAPAN bu yolda nefer olan tüm ögretmenlerimizin ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Öğretmenler Günümüz kutlu olsun.

“Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, başarılarının devamını dilerim.”

Siz Öğretmenler “sevgi Elçileri” Siniz. Sınıfta yaşama sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları arasında demokratlığın Simgesisiniz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Görevde olan, olmayan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, saygılarımı sunar, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize rahmetler dilerim.

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

İdeal öğretmen hem öğrettiği bilgilerde, hem diğer konularda ve dünya hakkında tam bir bilgiye sahip, iyiliksever, sağlıklı,arkadaş,yerine göre bir anne bir baba ve her derde deva çocuklara ve gençlere gerçek , yakın ve yürekten ilgi duyan insandır.

En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.

Bir topluluk ulus olabilmek için mutlaka eğiticilere, öğretmenlere muhtaçtır. Onlardır ki,toplumun gerçek bir ulus haline getirirler.(Atatürk)

Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim, kültür) ordusudur. (Atatürk)

Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenin eseridir.

Toplumun düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmendir.

Öğretmen mum gibidir, kendisi tükenirken etrafını aydınlatır.

Öğretmen, bilgi tohumu eken bahçıvan gibidir.

En iyi öğretmen, ömür boyu öğrenci kalabilendir.

Öğretmen vatanı için silahla değil, bilgiyle savaşır.

Dünyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Dünyada her şeye kıymet biçilebilir. Ama öğretmenin eserine kıymet biçilemez. (Socrates)

Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. (Eflatun)

Öğretmenlik bir sanat işidir. Sanatçı geçim sıkıntısı çekerse, ondan yaratıcılık beklenemez. (İ.N.Özgür)

Öğretmenlik Tanrı sanatıdır. (Hz.Ali)

Öğretmen, doğan güneşe benzer;Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur.

Öğretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur.

Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim.

Başöğretmen Atatürk”ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız hedefim olsun.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

öğretmene güzel sözler

öğretmene güzel sözler

öğretmene güzel sözler anlamlı

öğretmene güzel sözler anlamlı

öğretmene güzel sözler kısa

öğretmene güzel sözler kısa

öğretmene güzel sözler resimli

öğretmene güzel sözler resimli

öğretmene güzel sözler yeni

öğretmene güzel sözler yeni

öğretmene güzel mesajlar

öğretmene güzel mesajlar

öğretmene güzel mesajlar 2016

öğretmene güzel mesajlar 2016

öğretmene güzel mesajlar anlamlı

öğretmene güzel mesajlar anlamlı

öğretmene güzel mesajlar duygusal

öğretmene güzel mesajlar duygusal

öğretmene güzel mesajlar resimli

öğretmene güzel mesajlar resimli

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sadık karabulut dedi ki:

    ” Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz. ”
    anlaşılan bunu yazan kişi öğretmenin eşinden fena dayak yemiş herhalde bir daha rastlamak istemiyor 😀 😀 😀 😛 :'( :'( :'(

BİR YORUM YAZ