Yeni Bayram Mesajları 2016

Yeni Bayram Mesajları 2016

Bayram mesajları. En güzeli bayramı ailesi ve sevenleriyle beraber geçirmek olsa da imkanı olmayanlar için bir çok iletişim aracıyla kutlamak da güzel. Sizler için biribirinden güzel ve anlamlı Bayram mesajları bu sayfada hazırladık.

 

>> Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Bayramı”nız kutlu olsun.

 

>> Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle  Bayramınızı Kutlarım.

bayram mesajları

bayram mesajları

>> En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Bayramınız kutlu olsun…

 

>> İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

 

>> Şeker tadında bir  Bayram diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

>> Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

resimli bayram mesajları

resimli bayram mesajları

>> En kötü gününüz bu Ramazan Bayramı”ndaki gibi güzel olsun… Bayramınız kutlu olsun…

>> Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

 

>> resimli ramazan bayramı mesajlarıSana gelen her iyilik Allah”tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu  Bayramın mübarek olsun.

anlamlı bayram mesajları

anlamlı bayram mesajları

>> Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın NurLanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

 

>> Her şeyin rahatça yenip içilebildiği mübarek 11 aylar başlamıştır. Hayırlı bayramlar…

[reklam2]

>> En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Bayramınızı kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

 

>> Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…

bayram mesajları görselleri

bayram mesajları görselleri

>> Dualarım Sizinle Birdahaki ramazan Bayramında Güzel Anılara imza Atmak dileği iLe Ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun.

 

>> Dünya”da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

 

>> Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek  Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

şeker bayramı mesajları

şeker bayramı mesajları

 

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ