Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Sözler Etkileyici

Sevgiliye uzun sözler ile ona duyduğunuz aşkı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Klişe aşk sözlerinden bıktıysanız, eminiz bunlar sevgilinizin yüreğine dokunacak, onu çok mutlu edecek. Bu mesajlarla gözlerinin içini güldürecek, ona kendinizi tekrar âşık edeceksiniz.
Hele sevgilinizle aranızda mesafeler varsa… Uzaktaki sevgiliye uzun sözler ile bu açığı kapatabilir, büyük hasretinizi dile getirebilirsiniz. Öyleyse şimdi, aşk için kelimelerin gücünden yararlanma vakti!


https://www.mesajlarisozleri.net/sevgiliye-uzun-mesajlar.html

Mutluluktan sarhoş olmak dedikleri şey buymuş, seni tanıyınca anladım. Varsın bana deli desinler, virâne ya da mecnun. Kalbimde nasıl bir hazine taşıdığımı, ne kadar şanslı olduğumu bilselerdi utanırlardı. Sen benim, sevmekle eksilmeyen ve her gün daha fazla değerlenen hazinem; hayatta sahip olabileceğim en büyük şanssın.
Caddelerde ‘âşığım ben!’ diye bağırmak, sevdamı herkese haykırmak istiyorum. Her güne, seni yeniden göreceğimin sevinciyle başlıyorum. Sana ait olduğumu, bana ait olduğunu bilmek öyle güzel ki. Bir rüyadayım ve asla bitmesin istiyorum. Kimse uyandırmasın bizi. Sen, ancak hayallerde olabilecek kadar güzel ve hayal olamayacak kadar da gerçeksin.
Sevgiliye Duygusal Uzun Mesajlar

Gülüşün kalbimi ısıtıyor, bir bakışın beni âdeta yakıyor. Sen benim güneşim, gökyüzüm, en parlak yıldızım, yol gösteren pusulamsın. Her şeyimsin benim. Gözlerine daha ilk gördüğüm anda vurulmuştum ve ‘işte, arayıp da bulamadığım!’ demiştim. Her gün, haklı olduğumu yeniden anlıyorum ve seni sevdiğim için kendimi daha da seviyorum. Derdime şifâ, kumsala yaz, çiçeğe bahar gibi girdin hayatıma.
Sen varken hiçbir şeyden korkmuyorum. Gülüşün yetiyor, varlığın beni ayakta tutuyor. Hayatımın o sancılı çığlıkları, güzel sesinin ezgisi karşısında sus pus oldu.
Seninle beraber içtiğim bir kahvenin eğer kırk yıl hatırı varsa, sereyim önüne hiç düşünmeden kırk yılımı. Ömrüm boyunca benimle ol, sensiz bırakma beni. Sen olmazsan savrulurum, kaybolurum. Sen yoksan eğer, o zaman biterim ben. Cümlelerim hep seninle başlar, seninle son bulur.
Sevgiliye Romantik Uzun Sözler
Gözlerin açıldığında doğsun güneş, beraber uyanalım her yeni güne. Kokunu içime çeke çeke anlayayım baharın geldiğini. Kuş cıvıltısı gibi tatlı sesinle çağır beni kahvaltıya. Omuz omuza verelim, el ele yürüyelim hayat yolunda. Tüm hayallerimde senin imzan var, kalbimde senin mührün.
Sabahları uyanır uyanmaz aklıma ilk gelen de, geceleri uyumadan en son düşündüğüm de hep sensin. Öyle bir şeysin ki sen; hayatımda olduğun için şükrediyorum. Senden önce eksik olan hayatım, seninle değişti ve tastamam oldu. Hayatımı aşkınla süsledin, beni gözlerinle büyüledin, yüreğimi yüreğime kilitledin. Seni ‘çok’tan da öte seviyorum.
Ne zaman seni görsem çölde bir damla su, kutupta bir parça güneş görmüş gibi seviniyorum. Senden ayrıyken seni,, sanki gurbette yaşayan birinin memleketini özlemesi gibi özlüyorum. Gideceğimiz çok yol var daha birlikte. Bütün dünyama hükmediyorsun, kalbimin anahtarları senin elinde. Beni kendine hapset, esir olayım sana, hiç bırakma!

Daha Fazla Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun ve Anlamli Mesajlar

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ