Sahur Sözleri

Sahur Sözleri

Ramazan ayı ile beraber en çok konusu yapılan üzerinden tonlarca paylaşım yapılan sahur vakti ramazan için bir berekettir. Gecenin bir yarısı tüm aile uykusunda feragat ederek farklı bir maneviyata ulaşır. Savur güzeldir. Ramazan ayı bütünü ile bizler için bir kurtuluş ve rahatlama aynı zamanda beraber bir araya gelmek için mükemmel bir araçtır. Günümüz şartlarında mesafelerimiz o kadar arttı iletişimiz de bir o kadar kısaldı ki aynı evin içinde birbirimize uzak insanlar olup kaldık. Bu yüzdende iftar ve savur sesleri aramızdaki bu mesafeye son verip bizi yeniden aile kavramını bağladı. Yitirilmemesi gereken bir durum. Herkesin ayrı yediği konuşmadığı o evler yeniden canlandı ve kelam önemli bir hal aldı. Bu yüzden kelimelerin büyüsü ile sevdiklerinizi büyüleyin.

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, Attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, Hayırlı sahurlar.

Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece heşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, Hayırlı sahurlar.

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı sahurlar diliyorum..

Ramazanın bereketi savur zamanı beraber uyanıp paylaşmaktır.

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı sahurlar diliyorum.

En bereketli ve güzel sahur anı sizinle olsun hayırlı ve güzel sahur

Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla güçlenmesini dilerim hayırlı sahurlar.

Dualarımıza bereket saçan mübarek Ramazan ayında tuttuğunuz oruçların Allah katında kabul sahurlarınızın da neşe dolu ve bereket içinde olmasını dilerim.

Allah(c.c)’a şükürlerin eksik olmadığı, iman dolu ruhumuzun her daim dimdik ayakta olduğu bir yaşam için hayırlı sahurlar dilerim.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, HayırIı sahurlar.

Sahurunuz güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun.

Güzel ayın güzel insanları sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin sahurunuzu ALLAH kabul etsin.

11 ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı sahurlar.

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu sahurlar dilerim..

Bir kelebeğin ömrüne bakarsan hayatı görürsün, zamanınımız kısadır ve amellerimizi güçlendirmek aynı zamanda da manevi huzura bu dünyada kavuşmak gibisi yoktur. Nice Ramazanlara nice bereketli sahurlar dilerim.

En bereketli ve güzel sahur anı sizinle olsun hayırlı ve güzel sahurlar.

Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan Ayınız Mübarek Olsun, HayırIı sahurlar.

İman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı sahurlar.

Bugünüde şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırlı sahurlar.sizin olsun…

Okyanusların derinliğindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, bu ramazan da dualar su olsun hak yolunda. HayırIı sahurlar.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı sahurlar.

Sofranızda bereket gönüllerinizde huzur olması dilekleriyle hayırlı sahurlar…

Rüya gibi gelip geçer ramazan bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle. iyi sahur diliyorum.

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı sahurlar.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı sahurlar.

Bütün müslüman aleminin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den Hayırlı Sahurlar.

Tuttuğunuz oruç kıldığınız namaz sahur sofranıza bereketi getirsin hayırlı sahurlar olsun.

1 Ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin Hayırlı sahurlar.

Sofranızda bereket gönüllerinizde huzur olması dilekleriyle hayırlı sahurlar

Bugün de şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırlı sahurlar. Sizin olsun.

Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar herşey, ” her şey bitti ” dediğin bir anda mübârek ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, huzur dolu sahurlar diliyorum.

Bütün müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den Hayırlı Sahurlar.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun sahurunuz güzel olsun.

Başı RAHMET ortası MERHAMET sonu ise CEHENNEM’den AZAD olan Mübârek Ramazan Ayının hayırlara vesile olmasini dilerim, HayırIı sahurlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı sahurlar…

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı sahurlar diliyorum.

Savur sofranızda bereketin kalplerinizde sevginin çoğalması umuduyla.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı sahurlar.

Gecenin şerrinden bizi koruyan Allah savura bereket kalplerimize iman versin.

Ramazan’ının huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm Müslümanlara daim olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı sahurlar..

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu sahurlar dilerim…

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıIdığımız namazın kabuI oIması ve daim oIması diIeğiyIe HayırIı Sahurlar.

Rüya gibi gelip geçer Ramazan bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle. İyi sahur diliyorum.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu sahurlar  dilerim.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda sahur bereketi eksik olmasın iyi sahurlar diliyorum…

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve SAHURLAR diliyorum

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı sahurlar diliyorum…

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi. İman gücüdür ayakata tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza işık tutan, hayırlı sahurlar.

Bir lokma ekmeğin tadı sahurda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini hayırlı sahurlar.

Sahurunuz  güzel, kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı sahurlar.

Ramazan ayı bi gelir bir bakmışsın ki rüya gibi gelir geçer de müdahale edemezsin. Bu rüya gibi mübarek Ramazan ayında tüm dualarının kabul olmasını yüce Rabbimden niyaz eder hayırlı sahurlar dilerim.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı sahurlar.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tadlar sizlerle olsun sahurlarınız güzel olsun.

Bir lokma ekmeğin tadı sahurda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini HayırIı sahurlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı sahurlar.

Sahurlar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı sahurlar.

Bir’e beş versin yüce yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, Hayırlı Sahurlar.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım Allah a şükredelim soframızı bereketlendirelim hayırlı sahurlar.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi yaradan’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı sahurlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar…

Bir bardak suyun, bir lokma ekmeğin bir hazineye denk olduğunu bizlere gösteren sahur sofralarımızın eksik olmaması dileklerimizle. Sahur sofranızdan bereket hayatınızdan huzur eksik olmasın.

24

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ