Pazar Mesajları

Pazar Mesajları

Pazar Mesajları, Hafta sonları için vazgeçilmezlerimizden olan pazar günleri ailemizle birlikte geçirdiğimiz güzel günlerimizden bir gün bizde size bu güzel ve anlamlı gün için günaydın mesajları hazırladık sizde ailenize pazar mesajları, pazar sözleri gönderebilir sosyal ağlarda paylaşabilirisiniz.

 

Şartlar ne olursa olsun ilk şartımız besmele ile olsun. Hayırlı pazarlar!

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim Hayırlı pazarlar.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan Hayırlı Pazarlar.

Bir öpücük gönderiyorum sevgilim hadi kalk uyan, bir nefes kadar yanındayım ellerini tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, Hayırlı Pazarlar.

Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bitanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek Hayırlı Pazarlar.

Birgün gözlerine bakıp günaydın dersem, gözlerini açtığında güneş o zaman doğmuş demektir Hayırlı Pazarlar.

Sabah seni izIemesi için bir meIek yoIIadım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oIdu dedim? “bir MeIek asIa başka bir MeIeği izIeyemez” dedi canım Hayırlı Pazarlar.

Makyajı, ojesi, ayakkabısı, elbisesi uysun diye saatlerce düşünen bir kadın, sana aşık olmaya karar vermiş zahmet olmazsa bi sev bi sarıl Hayırlı Pazarlar.

Güneşi senin için ben uyandırdım, belki yanında değilim ama sana sevgimi yolladım, Hayırlı Pazarlar bebeğim.

Güneş mi Doğdu.. Yoksa sen mi GüIümsedin Hayırlı Pazarlar.

Dostluk ne sadaka nede söz ister, dostluk yürek harbilik cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın Hayırlı Pazarlar.

Her sabah yüzünü yıkadığın su damIaIarı sana benden günaydın öpücüğü oIsun. Hayırlı Pazarlar GÜNAYDIN.

Sabahın kor ateşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözIerini açtığında ben oIayım gözIerinde, ben oIayım odanın her yerinde günaydın bitanem Hayırlı Pazarlar.

Günaydın dünyanın en tatlı bebeğine, seni seviyorum aşkım günaydın Hayırlı Pazarlar.

Yeni bir güne seninIe yaşamanın vereceği moralIe başIıyorum ve bugünüde 24 saat seni düşünerek geçireceğim bebeğim günaydın.

Haydi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş Hayırlı Pazarlar.

KaranIık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkIa bakıyoruz artık geIeceğimize günaydın kocacığım Hayırlı Pazarlar.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı Günaydın. dost bağımın gonca gülü Günaydın; Süreyya yıldızım Günaydın: ay yüzlüm Günaydın; canımın cananı Günaydın Hayırlı Pazarlar.

Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor Sevgilim Hayırlı Pazarlar.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın Hayırlı Pazarlar.

Günaydın, dışları gülen kalpleri ağlayan arkadaşlarım Hayırlı Pazarlar.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın Hayırlı Pazarlar.

Ben seni sevmek için değil sevmek nasıl olur gör diye sevdim. Günaydınlar Hayırlı Pazarlar.

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık ılık damarlarımda akan can suyum günaydın Hayırlı Pazarlar.

Sen uyurken neler oldu neler? Tom jerryi yakaladı, uyuyan güzel uyandı, kabasakal safinaz ile evlendi, temel ıspanak yemekten vazgeçti, gargamel şirinleri yakaladı, yedi cüceler uzadı, daltonlar redkidi yendi, pembe panter mavi oldu, daha kötüsüü. 😀 Kalk sabah oldu. 😀 GÜNAYDIN Hayırlı Pazarlar.

Gönlünüze ay doğsun, Ay’la hicran soğusun, nefesiniz sağlıklı, ömrünüz huzurlu olsun, Allah’ın selamı üstünüze olsun Mutlu Pazarlar.

[reklam2]

Günaydın, ağaran gün, günaydın sevinç, günaydın bitmeyen hüzün, selam tarladaki emek, sofrada aş. Selam dost, selam arkadaş Mutlu Pazarlar.

Günaydın sokakta gözlerini açan çocuklar, bir parça ekmek için savaşan insanlar, elleri hamur kokan analar, size de günaydınlar…

Ne yapayım bu sabah ta güne fakir uyandım! Ve sana, tatlı bir tebessüm, sıcacık sevgiden başka bir şey sunamadım.

Yeni doğan güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama günaydın Mutlu Pazarlar.

Günaydın uykusuz duvar diplerim, gönderilmemiş mektuplar, söylenmemiş şiirlerim ve unutkan dostlarım günaydın Mutlu Pazarlar.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar… Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun Mutlu Pazarlar.

Cama vuran damlalar günaydın, günaydın kumrular, ekmek kırıntıları, akşamdan kalma başım kadehteki son kalan şarkı ve aynadaki yorgun savaşçım Mutlu Pazarlar.

Günaydın sevdiğim, günaydın gülüm. Uykuda olsan da, günaydın uyumuyorsan da, günaydın…

Günaydın yarım kalmış rüyam gidip gelmeyenlerim, beklediklerim günaydın çalmayan telefonum hüzne tutsak kalemim suya yazdığım umutlar ve bir acının kızgın koru günaydın…

Bu gün yeni bir gün… Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın… Uykucular…

Günaydın çocukluğum! Mavi önlüklü, saf olduğum çağım gülümsediğim ota, kuşa güvendiğim cana, dosta ve her şeyi pembe gördüğüm gözüm…

Allah’ın, rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizde huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar…

Allahü Teâlâ’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar Mutlu Pazarlar.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle…

Günaydın borç aldığım mutluluklar günü gelip ödediklerim zemherim, yalancı cemrelerim benim vefasızlık örneğim günaydın…

Allah sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları. Allah’ın rahmeti, bereketi üzerinize olsun inşallah hayırlı sabahlar Mutlu Pazarlar.

Sarıların içinde kalan şehir günaydın, ekmek kokusu işine giden sarışın günaydın, minibüs şoförü, şapşal kedi sana da günaydın…

Allah celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de hayırlı kılsın Mutlu Pazarlar.

Ne fazla ne eksik bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, günaydın aşk, ben geceden geldim…

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar…

Ne çok özlemişiz, dostlar merhaba huzur içindeki… Kalp de mutluluk, tedirgin olmadan seven merhaba, günaydın aşıklar sonsuz mutluluk Mutlu Pazarlar.

Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.

Günaydın ilk önce sabah sabah güzel rüyalarımı bölen beni gerçeklerle yüzleştiren şimdiye kadar hep zamanında çalan saatime…

Hepinize, güzel yüreğinize, tüm sevdiklerimize, sevdiklerinize ve sevenlerimize günaydın Mutlu Pazarlar.

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Günaydın rüzgâr, günaydın içimizdeki dinmez sızılar. Günaydın uzaklar, günaydın yakınlar,

Merhaba, sokak kedisi sarman, aç mısın bir tanem, yine tekme mi attılar sana çok mu yandı canın? Merhaba börtü böcek, kır çiçekleri merhaba. Sizlerle güzel bu dünya.

Günaydın! Daha uykundan yeni uyandın, hiçbiri gerçek değildi maalesef! Hepsi rüyaydı bunların.

Günaydın uyuyup, uyanan her şeye, günaydın, seven kalbe düşünen beyine. Saran kucaklayan kollara günaydın Mutlu Pazarlar.

Hayırlı ve mutlu sabahlar… Gününüz ve gönlünüz hep açık olsun Mutlu Pazarlar.

Yemyeşil filizlenen çim toprağı yarınca dalda cıvıldayan kuş, yerde gezen karınca ve kırda rahvan koşan doru taya günaydın!

Yar elinden sunulan demli çaya günaydın Mutlu Pazarlar.

Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar Mutlu Pazarlar.

Kuş sesiyle uyanmak güzel ama senin sesin kadar değildir. Hayaloğlu’nun dediği gibi “sensiz gelen sabaha günaydın!”

Ayrılık da olsa mevsim umuttu yüreğimde yeşerttiğim günaydın umudum günaydın günaydın…

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; canımın cananı.

Günaydın yellere tele merhaba, mesken midir bize şu garip eller günaydın köylere ile merhaba…

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun. Mutlu Pazarlar.

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı Pazarlar.

Yaşamın büyüsü umuttur. Umutların hiç bitmemesi, kalbinizden sevginin, yüzünüzden gülümsemenin hiç eksik olmadığı güzellikler sizlerin olsun. Hayırlı sabahlar.

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun Hayırlı Pazarlar.

İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın… Hayırlı Pazarlar.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın Mutlu Pazarlar.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun Mutlu Pazarlar.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın Mutlu Pazarlar.

Günaydın sevdiklerinizin ve sizin yüzünüzden gülücüklerin hiç eksik olmadığı bir gün olur inşallah… Günaydınlar Mutlu Pazarlar.

Neşeli, capcanlı, güpgüzel ve musmutlu sevgi dolu bir gün olsun. Günaydınlar Mutlu Pazarlar hepinize…

Alarm kalk diyor, yatak yat diyor. Off ya kime inanacağımı şaşırdım… Neyse hepinize günaydınlar Mutlu Pazarlar.

Günaydın… Bugün mutluluk yağmurlarıyla sırılsıklam olduğunuz bir gün olur inşallah Mutlu Pazarlar.

Evinizden sağlık, mutluluk, huzur, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik eksik olmasın inşallah günaydın…

Sen de olmasan benim günümü kim aydınlatırdı. Gündüz güneşim, gece ayım, yıldızım günaydın…

Günaydın! Her sabah gözlerini açtığında, umutla bakacaksın hayata, her doğan güneşin ardında, açacak bir menekşeye bağlanacak gözlerin…

Günaydın hiç bir işi olmamasına rağmen erkenden uyanan insan ve pazar günü çalışan insan sana da günaydın…

Günaydın yeni gün, karanlıkları aydınlatan güneş merhaba. Pencerenin provasına yuva yapan kumru kuşu merhaba. Korkma hadi uç ben göz kulak olurum yavrularına Mutlu Pazarlar.

Yansımış sevdan yüreğimden her günüme olmuş hüzün günaydın hüznüm günaydın günaydın…

Pazar Mesajları Görselleri:

pazar mesajları

pazar mesajları

pazar mesajları güzel

pazar mesajları güzel

pazar mesajları anlamlı

pazar mesajları anlamlı

pazar mesajları kısa

pazar mesajları kısa

pazar mesajları resimli

pazar mesajları resimli

pazar sözleri

pazar sözleri

pazar sözleri facebook

pazar sözleri facebook

pazar sözleri güzel

pazar sözleri güzel

pazar sözleri kısa

pazar sözleri kısa

pazar sözleri resimleri

pazar sözleri resimleri

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ