Kadir Gecesi Mesajları ve Görselleri

Kadir Gecesi Mesajları ve Görselleri

Bugün kadir gecesi. Bizde size bin aydan daha hayırlı ve anlamlı olan kadir gecesi için kadir gecesi mesajları hazırladık.

 

  • Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak kadir gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar” HADİS

 

  • Bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

 

  • Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. kadir geceniz mübarek olsun..

 

  • Bu gece bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

[reklam2]

  • Bu gece bundan sonra peşpeşe gelecek bir dizi kandillerin; berat kandili ve miraç kandilinin, on bir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayının ve kadir gecesi‘nin de habercisidir. Bu sebepledir ki Regaip Kandili‘nde manevî gücümüz artacak, kalplerimiz huzur bulacaktır. Hayırlı kandiller..

 

  • Bu gece kadir gecesi. Edilen dualar kabul, yapılan tövbeler kabul olurmuş.
kadir gecesi mesajları görselleri

kadir gecesi mesajları görselleri

kadir-gecesi-mesajlari

kadir gecesi mesajları rsimli

kadir gecesi mesajları rsimli

kadir-gecesi-mesajlari-gorselleri

kadir gecesi mesajları

kadir gecesi mesajları

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ