İngilizce Yılbaşı Mesajları

İngilizce Yılbaşı Mesajları

İngilizce yılbaşı mesajları, sevdiklerinize ve yakınlarınıza söyleyebileceğiniz, mesaj olarak gönderebileceğiniz bir birinden güzel ingilizce yılbaşı mesajları.

 

  • In NEW YEAR; life to keep, not to miss love, I wish at this time, multiplied by two to avoid falling And allocate time to perform them yourself HAPPY NEW YEAR!
  • YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine MUTLU YILLAR!!

 

  • 2015 with our pain, our joy will stay behind 2016 more hope, more joy, more happiness you bring In the life of beautiful, happy tomorrow, real friendships always be with you New year to you and all the loved ones health, happiness, joy, success, abundance of money, I wish to bring love and peace Happy New Year!
  • 2015 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak 2016 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim Mutlu Yıllar!!

 

  • The source of life Love is a passion of love, passion a purpose, the objective is to share something with someone, to share friendship, if friendship is to always remember mind! In the new year and further consolidated our friendship be eternal wish me many more happy years!
  • Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!

 

  • Bank branches in the love of happiness, 2016 No to your account, 365 days more were admitted Wishing you a happy way to spend HAPPY NEW YEAR
  • Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2016 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle MUTLU YILLAR

[reklam2]

  • There are still a new year in our door By 2016 we will enter everything you want to happen these days Wishing Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!
  • Yine yeni bir yıl var kapımızda 2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

 

İngilizce Yılbaşı Mesajları Görselleri:

 

İngilizce Yılbaşı Mesajları

İngilizce Yılbaşı Mesajları

ingilizce-yılbasi-mesajlari-2

İngilizce Yılbaşı Mesajları görselleri

İngilizce Yılbaşı Mesajları görselleri

ingilizce-yılbasi-mesajlari-4

İngilizce Yılbaşı Mesajları resimleri

İngilizce Yılbaşı Mesajları resimleri

ingilizce-yılbasi-mesajlari-6

İngilizce Yılbaşı Mesajları anlamlı

İngilizce Yılbaşı Mesajları anlamlı

Bu yazıda emeği geçen ve bizimle paylaşan Sözler‘e sonsuz teşekürlerimizi sunarız.

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ