Hemşireler Günü Sözleri

Hemşireler Günü Sözleri

Hayatımızın en önemli alanlarından biri de sağlık kuruluşlarıdır. Çünkü dünyanın dönmesini sağlayan şey sağlık kuruluşları ve hizmetleridir. İnsanlar bu kuruluşlardan yararlanır ve hastalıklarına tedavi alırlar. Sağlık alanında bir çok konuda çalışmalar vardır. Bu alanda çalışan insanlar hayatımızda önemli  yere sahiptir. Zaten sağlık hizmetleri öylesine yapılan işlemler değildir, hayati değer taşır. Bu yüzden bu mesleği seçen insanların hem sabırlı olması gerekir, hem de iletişimlerinin sağlam olması da önem taşır. Çünkü zor bir meslektir, hemde hastaların hemde hastaları tedavi edenlerin bu çift taraflı iletişimde dikkatli olması önem taşır. Bu yüzden hemşire arkadaşlara karşı daha hoşgörülü olmalı ve onları daha anlayışlı karşılamaya özen göstermeliyiz.

Sağlıklı bireyler ve sağlıklı bir toplum için; çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakâr hemşirelerimizin Hemşireler Haftasını kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim.

Bu özel hafta vesilesiyle, büyük bir özveri ile çalışan, şifa dağıtan tüm hemşirelerin Hemşireler Haftası’nı kutlar, saygılarımı sunarım

Beyaz Melek Hemşireler Güler yüzlü sevgi dolu Beyaz melek hemşireler Şefkatle açılır kolu Beyaz melek hemşireler Hastaneye girince Onu görürüz ilk önce Huzur buluruz gülünce Beyaz melek hemşireler Kanatlanıp uçar onlar Her servise koşar onlar Merhametle taşar onlar Beyaz melek hemşireler Ambulansta acillerde Doğumda anestezide Dâhiliyede ve gözde Beyaz melek hemşireler Düşünerek geleceği Haykıralım şu gerçeği “Milletimin göz bebeği” Beyaz melek hemşireler Hemşireler gününüz kutlu olsun

“Önce İnsan” diyerek halkla hizmeti şiar edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakâr, cefakâr hemşirelerimizin “Hemşireler Gününü” kutlarım

Tüm hemşirelerimizin “Hemşireler Günü”nü en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir geleceğin onlarla olmasını temenni ederiz. Türk Sağlık Sen olarak dün olduğu gibi bugünde, yarında hemşirelerimiz ve tüm sağlık çalışanları için hak arama mücadelesine yılmadan usanmadan devam edeceğiz.

Zor şartlar altında büyük fedakârlıklarla görevlerini yerine getiren, insan sağlığı için verdikleri bu onurlu hizmet, övgüyü ve takdiri fazlasıyla hak eden tüm hemşir ve hemşerilerin bu güzel gününü kutlarım

İnsan sevgisiyle dolu, şefkat ve sabırla yapılan kutsal ve çok onurlu bir meslektir.İyileştirici hizmetlere ihtiyaç duyan ve insanlar arasında ayrım yapmadan görevini fedakarca yerine getiren hemşirelerimizin gününü kutlar güzel günler dilerim.

İnsan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan bu kutsal ve onurlu mesleğin mensubu tüm hemşirelerimizin “12 Mayıs Hemşireler Günü” nü bu vesileyle kutlar, görevlerinde üstün başarılar dilerken, tüm insanlarımız için esenlik dolu bir gelecek temenni ederim.

Fedakarlık, samimiyet ve iyi niyetin sembolü olan hemşirelik mesleği, temelinde insan sevgisi şefkat bilgi ve beceri ile yoğrulmuş kutsal bir meslektir. Tıp biliminin ilerlemesi ile önemli mesleki aşamalar kaydederek günümüze gelen hemşirelik mesleği sağlık sisteminin de vazgeçilemez bir unsuru haline gelmiştir. Bu mukaddes rolü üstlenerek sonsuz sabır, özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin ’12 Mayıs Hemşireler Günü’nü tebrik eder sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim

Her türlü olumsuzlukta ,maddi ve manevi zorlukta ülkemizin her köşesinde,İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, 4/A ,4B,4C,4924 ayrımına rağmen her türlü özveri ve gayretle mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin “12 Mayıs Hemşireler Günü nü” Kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

Aynı amaç uğruna, zor şartlarda, omuz omuza’ çalıştığımız hemşirelerle bizi birbirimizden uzaklaştıran, sopası para olan, piyasalaştırılmış, ticarileştirilmiş sağlık hizmetlerinde yapamadıklarımız öyle çok ki. Bugün daha çok, daha samimi ve daha gönülden hemşireleri dinlemek, hak ettiğimiz özlük hakları, eşit, ücretsiz, herkesin ulaşabileceği bir sağlık hizmeti sunmak üzere birlikte yapacaklarımız için sözleşeceğimiz bir gün olmasını diliyorum Hemşireler gününüz kutlu olsun

Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan, değerli Hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftasını kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim.

Sağlık, bireylerde, zorunlu, vazgeçilmez ve hayatın her döneminde aynı önemi koruyan temel ihtiyaçlardan biridir. Bu ihtiyaca cevap veren personel içinde en önemli meslek grubundan bir tanesi de hemşirelerdir. Bireyin, ailenin ve toplumun sağlığını koruyan, geliştiren ve hastalık halinde iyileştirme hizmeti veren sağlık ekibinin en önemli öğelerinden biri olan Hemşirelerin gününü kutlarım

Değişen hasta ve hasta yakınları beklentilerinin karşılanması için etkili, verimli ve duyarlı bir sağlık hizmeti sunabilmek amacıyla omuzlarındaki büyük ve kutsal sorumluluğun bilinci ile görevlerini eksiksiz yapan hemşirelerimizin Hemşir ve hemşireler gününü kutlarım..

Hemşirelerimizin, Hemşireler Haftasını kutluyor,  tüm hemşirelerimize sağlık ve mutluluk diliyorum

Sağlık bakım ve koruyucu sağlık hizmetlerindeki her alanda görevlerini büyük bir duyarlılık ve özveri ile yerine getiren bütün hemşirelerimizin hemşireler gününü kutlar, Sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim” dedi.

Ülkemizin her köşesinde, sağlık hizmetlerinin farklı basamaklarında,  sağlıklı insan ve toplumun için vazifesini büyük bir özveriyle gerçekleştiren hemşirelerin 12 Mayıs Hemşireler Gününü şahsım ve kurumum adına en içten dileklerimle kutluyorum.

İnsan hayatinin kutsalliğinin farkinda olarak sabir, üstün gayret ve sevgi ile çalişan tüm hemşirelerimizin “Hemşireler Günü’nü” kutlar, sağlik ve esenlikler dileriz..”

Fedakarlık, samimiyet ve iyi niyetin ete kemiğe bürünmüş hali olan; Mesai arkadaşlarımız ve kader yoldaşlarımızın hemşireler haftasını kutlar,  şiddetten uzak, mutlu ve huzurlu bir hayat dileriz.

Her türlü olumsuzlukta, ülkemizin her köşesinde, insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, sonsuz sabır ve itina ile İlçemizde ve ülkemizde görev yapan tüm hemşirelerimizin “12 Mayıs Hemşireler Gününü” kutlar, başarılar dilerim.” dedi.

Florence Nightingale’in doğum günü olan 12 Mayıs her yıl dünyada Hemşireler Günü olarak kutlanmaktadır.Hastalarımıza şifa dağıtılmasında önemli görevler üstlenen tüm hemşirelerimizin Hemşireler Gününü kutlar , esenlikler dilerim.

İnsan hayatının sağlıklı bir şekilde devamı ve iyi bir yaşam kalitesinin sağlanması için gayret gösteren Hemşir ve Hemşirelerimin gününü kutlarım.

Bizler de Hemşireler Gününü hemşireliğin anlam ve öneminin hatırlanmasına, gayretleriyle mesleğe kalite ve değer kazandırmış hemşirelerimizin anılmasına bir vesile saymaktayız. Bu vesile ile Sağlık hizmetlerinin sunumunda etkin bir rol oynayan ve mesleklerini büyük bir fedakarlıkla yerine getiren bütün hemşirelerimizin, 12 Mayıs Hemşireler Gününü ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim

Kutlamakta olduğumuz hemşirelik haftası ve 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısı ile insana hizmet etmenin kutsallığına inanarak büyük bir sabır, özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin bu anlamlı gününü kutlar sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim

Zor şartlar altında fedakarca çalışarak insanların sağlığına kavuşması için gayret gösteren doktor, hemşire ve tüm sağlık ekiplerine başarılar diliyorum. Hemşireler Haftası nedeniyle, her türlü olumsuzlukta, maddi ve manevi zorlukta ülkemizin her köşesinde, insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, sonsuz sabır ve itina ile İlçemizde ve ülkemizde görev yapan tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Gününü ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim

Beyaz Melek Hemşireler Güler yüzlü sevgi dolu Beyaz melek hemşireler Şefkatle açılır kolu Beyaz melek hemşireler Hastaneye girince Onu görürüz ilk önce Huzur buluruz gülünce Beyaz melek hemşireler Kanatlanıp uçar onlar Her servise koşar onlar Merhametle taşar onlar Beyaz melek hemşireler Ambulansta acillerde Doğumda anestezide Dâhiliyede ve gözde Beyaz melek hemşireler Düşünerek geleceği Haykıralım şu gerçeği “Milletimin göz bebeği” Beyaz melek hemşireler Hemşireler gününüz kutlu olsun

Fedakar ve tatlı hemşirelerim  Başta biz olmak üzere tüm hemşirelerin Hemşireler günü kutlu olsun

Gülen yüzün olmazsa, çekilmez iğnelerin; şifa olur ellerin, teşekkürler ederim.

Hemşireler gününüzü Kutlarım nice yıllar diliyorum sağlıklı neşeli huzurlu başarılı geçsin

Hemşirelik, güç çalışma şartlarını gerektiren, özveri, sabır, hoşgörü kavramlarını içinde bulunduran, insan hayatıyla yakında ilgili zor bir meslektir. Temelinde sevgi ve saygı yatar.

Sağlık, bireylerin zorunlu ve vazgeçilmez temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaca cevap veren en önmeli meslek grubu içerisinde ise hemşirelerimiz yer almaktadır. Hemşireler, sağlık problemleri olan insanların, bir tıbbi kuruluşa başvurmalarından ayrılmalarına kadar olan bütün süreçlerde birebir yanlarında olan bir sağlık personelidir. Sağlık hizmetlerinin sunumunda etkin bir rol oynayan ve mesleklerini büyük bir fedakarlıkla yerine getiren bütün hemşirelerimizin, 12 Mayıs Hemşireler Gününü ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlar sağlık ve mutluluk dilerim.

Tanrının en değerli armağanı olan hayat, çok defa hemşirenin ellerine terk edilmiştir. -Florence Nightingale

“Önce İnsan” diyerek halkla hizmeti şiar edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakâr, cefakâr hemşirelerimizin “Hemşireler Gününü” kutlayarak meslek hayatlarında başarılar dilerim.

Yangında, selde, hastalıkta hep yanımızdasın sen, beyaz formalı melek, acılarımızın ilacısın sen.

Gece gündüz demeden sağlığımız için çalışan tüm hemşirelerimizin hemşireler günü kutlu olsun!

Sağlık, bireylerin zorunlu ve vazgeçilmez temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaca cevap veren en önmeli meslek grubu içerisinde ise hemşirelerimiz yer almaktadır

Ebe ve hemşireler günü kutlu olsun. Vatan sizinle gurur duyuyor.

Beyaz Melek Hemşireler Güler yüzlü sevgi dolu Beyaz melek hemşireler Şefkatle açılır kolu Beyaz melek hemşireler Hastaneye girince Onu görürüz ilk önce Huzur buluruz gülünce Beyaz melek hemşireler Kanatlanıp uçar onlar Her servise koşar onlar Merhametle taşar onlar Beyaz melek hemşireler Ambulansta acillerde Doğumda anestezide Dâhiliyede ve gözde Beyaz melek hemşireler Düşünerek geleceği Haykıralım şu gerçeği “Milletimin göz bebeği” Beyaz melek hemşireler

Gece gündüz demeden sağlığımız için çalışan tüm hemşirelerimizin hemşireler günü kutlu olsun!

Hemşirelik mesleği, temelinde insan sevgisi, şefkat, bilgi ve beceri ile yoğrulmuş kutsal bir meslektir.Hemşirelik karşılık beklemeden bir başkasının mutluluğunu amaçlayan profesyonel bir meslektir

Sevgi, şefkat ve hoşgörünün simgesi olan hemşirelerimizin hemşireler günü kutlu olsun

Kendilerini insanlığa hizmet etmeye adayan, bunun için ülkemizin her köşesinde olduğu gibi ilimizde de sonsuz bir sabır, özveri, gayret ve sevgiyle mesleğini icra etmeye çalışan hemşirelerimiz vatandaşlarımızın En zor zamanlarında acıları dindirip, güler yüzleriyle gönüllere su serpmektedirler. Bu nedenle hemşirelerimiz “ Beyaz Melek “ diye isimlendirilirler.

Sağlık sektöründe vazgeçilmez olan tüm hemşire arkadaşlarımın hemşireler günü kutlu olsun

Halkla hizmeti şiar edinmiş,kutsal bir görevi ifa eden fedakâr,cefakâr hemşirelerimizin Hemşireler günü kutlu olsun

Hayatımız ve sağlığımız için emek harcayan hemşirelerimizin Hemşireler Günü ve Hemşireler Haftası kutlu olsun

Hayatlarını başkalarının sağlığına adamiş bütün emekçi hemşirelerimizin dünya hemşireler günü kutlu olsun…

12-18 Mayıs Hemşireler haftasi.Bütün hemşirelerimizin Hemşireler günü kutlu olsun

Gece gündüz demeden, 7*24 saat hizmet veren ve hiçbir dönemde hakettikleri değeri alamayan hemşirelerimizn günü kutlu olsun.

Sağlık ordusundaki vazgeçilmez takım arkadaşlarımız hemşireler. Hemşireler günü kutlu olsun. 12 MayısDünya Hemşireler günü,sağlık personelimize kutlu ve hayırlı olsun

Bizim gibi bu ponçik mesleğin adaylarının, icra edenlerin ve sevip sevdirenlerinde hemşireler günü kutlu olsun

Hayatımızın her alanında bize yardımcı olan ve emek veren tüm hemşirelerimizin işlerinin rast gitmesini yürekten diliyoruz.

Başta birtanem olmak üzere tüm hemşirelerin, Hemşireler Günü kutlu olsun..

Her şart altında büyük bir fedakarlık örneği sergileyen, sonsuz sabır, sevgi, gayret ve özveri ile insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin gece gündüz mesleklerini icra etmek için çalışan kıymetli hemşirelerimizin “Hemşirelik Haftasını” kutlar, tüm yaşamlarında sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Hemşire olan ve hemşirelik okuyan tüm arkadaşlarımın Hemşireler Günü kutlu olsun

“Samimiyet sabrın ve iyi niyetin sembolü olan hemşirelik, temelinde insan sevgisi şefkat bilgi ve beceri ile yoğrulmuş kutsal bir meslektir. Bu mukaddes rolü üstlenerek sonsuz sabır, özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin ’12 Mayıs Hemşireler Günü’nü tebrik eder sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ