Donald Trump Sözleri

Donald Trump Sözleri

Sayfamızda Donald Trump Sözleri, Donald Trump Seçim Sloganlarını bulabilir sosyal paylaşım siteleri facebook, twitterde paylaşabilirisiniz.
> Amerika’yı tekrar büyük yapacağım.

> Resmi olarak ABD Başkanı olmak için yarışıyorum. Ülkemizi tekrar büyük yapacağız.

> Benim el attığım tüm işler başarılı olur. Ben her işin başarılı olmasını sağlarım. Ekonomik kriz sırasında başlattığım işler bile başarıyla sonuçlandı.

> Ülkeyi bir şirket yönetir gibi, iş adamı tecrübesiyle ileriye taşıyacağım.

> Başka seçeneğimiz yok. Donald Trump, bu ülkenin temsilcileri sorunları çözene dek Müslümanların ülkeye girişinin yasaklanması çağrısında bulunuyor.

> (Meksika’dan kaçak göç) “Meksikalılar tecavüzcü ve uyuşturucu satıcısı… Harika duvar inşa ederim. Kimse duvar inşa etme konusunda elime su dökemez. Hem de ucuza inşa ederim. Ülkemizin güney sınırına bir duvar inşa edeceğim ve o duvarın faturasını da Meksika’ya keseceğim. Bu sözümü kimse hafife almasın.

> Anketler benim en sadık seçmene sahip olduğumu gösteriyor. 5. caddenin ortasında birini vursam, hiçbir seçmenim bana sırt dönmez. Bu inanılmaz bir şey.

> (Kadınlar hakkındaki müstehçen ve kaba ifadelerini içeren ses kaydı basına sızınca) “Söylediklerimden pişmanım. Beni tanıyanlar bu sözlerin beni yansıtmadığını biliyor. Yaptığım yanlıştı, özür dilerim”

> Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le iyi ilişkiler kuracağım. Bir insan beni seviyorsa ben de onu severim. Putin’i bile severim. Putin’i tanırsınız. Putin “Trump bir dahi, yeni lider o olacak” dedi.

> Saddam ve Kaddafi yaşasaydı dünya daha güvenli bir yer olurdu.

> İflahı kesilene kadar DAEŞ’i bombalayacağım.

> Belçika için: “Avrupa’da bir şehir.”

[reklam2]

> Cumhuriyetçi Partili rakibi Carly Fiorina için: “Şunun yüzüne bakın siz böyle bir başkanınız olsun ister misiniz?”

> İklim değişikliği için: “Basit bir hava durumu olayı.”

> Mitingini izleyen engelli bir New York Times muhabirinin taklidini yaptı.

> Yıldız olduğunuz zaman kadınlar her şeyi yapmanıza izin veriyor. Her şeyi. İsterseniz …’larından tutun, her şeye izin verirler.

> Teröristlerin ailelerini de indirmeliyiz. Madem kendi hayatları hiç umurlarında değil, biz de ailelerini indiririz.

> Ivanka kızım olmasa, belki de onunla çıkardım.

> Gazi falan değil o… Esir alınmıştı. Esir alınmayan askerleri severim. (Vietnam Savaşı’na katılmış Senatör John McCain hakkında söyledi)

> Hillary kocasını tatmin edemiyor, ülkeyi nasıl tatmin edecek?

> Ben başkan olsaydım, şimdi hapiste olurdun.

> Eğer birinin miting sırasında bana domates attığını görürseniz devirip pataklayın onu. Ciddiyim. İyice vurun. Söz veriyorum > avukatlık masraflarınızı ben ödeyeceğim.

> Gözlerinden kan akıyor. Her tarafından kan akıyor. (Fox sunucusu Megyn Kelly hakkında söyledi)

> Çünkü akıllıyım. (TV düellosu sırasında kendisine ‘Vergi ödemiyorsun’ diyen Hillary Clinton’a cevaben)

> Yalancı Ted Cruz benim karımın G.Q. dergisine verdiği reklam pozlarını kullanıyor. Dikkat et yalancı Ted, yoksa senin karının taşlarını ortaya dökerim. (Cumhuriyetçi Parti içindeki rakibi hakkında söyledi)

> Şu surata bak ya! Kim buna oy verir? Bir sonraki başkanımızın yüzünün böyle olduğunu hayal edebiliyor musun? (Cumhuriyetçi Parti içindeki rakibi Carly Fiorina hakkında söyledi)

> Bunun bir cezası olmalı. (Kürtaj olan kadınlar hakkında söyledi)

> Parmaklarım uzun ve güzeldir, vücudumun diğer bazı uzuvları gibi… (Cumhuriyeti Parti içindeki rakibi Marco Rubio) ellerimin küçük olduğunu söylemiş, ‘Başka bir yeri de küçük olmalı’ demiş. Sizi temin ederim orada bir sorun yok.

> Rusya, beni duyuyorsan haberin olsun, Hillary Clinton’ın 30 bin e-posta mesajı kayıp. Bulursanız sanırım medyamız size ödülünüzü verir. Bakalım ne olacak. (Rus hackerları Clinton’ın emaillerini çalmaya teşvik ederken)

> Barack Obama’nın atadığı şu hakim davadan çekilmeli. Sürekli olumsuz karar veriyor. Olumsuz, olumsuz, olumsuz… Şuna bakın ki bu hakim Meksikalı. Çok güzel. (Trump Üniversitesi davasının hakimini eleştirirken)

> Donald Trump, ülkemizde yetkililer neler olup bittiğini çözene kadar Müslümanların Amerika’ya girişinin tamamen durdurulması çağrısı yapıyor. (Terör eylemleri üzerine 7 Aralık’ta Trump kampanyasından yapılan açıklama)

> Ariana Huffington tam bir köpek… Ne içi ne dışı çekici. Eski kocasının onu neden terk ettiğini anlıyorum. İyi bir karar vermiş. (Kendisini eleştiren ünlü iş kadını hakkında)

> Rosie O’Donnell iğrenç. İçi de dışı da iğrenç… Benim TV programımda olsa onu kovardım. O çirkin, şişko suratına bakıp ‘Rosie, kovuldun’ derdim. (Kendisini eleştiren ünlü komedyen hakkında)

> Alicia Machado tam bir yemek yeme makinesi. Sahtekar Hillary o iğrenç Alicia’yı ABD vatandaşı yaptı ki onu TV münazarası sırasında bana karşı kullanabilsin. (Kendisini eleştiren ve güzellik yarışması sırasında ona “Bayan Domuzcuk” diye hitap ettiğini öne süren eski kainat güzeli hakkında)

> Şuradaki Afrikalı Amerikalıma bakın… (Siyah Amerikalıları kızdıran “sevecen” sözleri…)

> Hillary Clinton seçilirse Anayasa Mahkemesi yargıçlarını seçecek, sonra elinizden hiçbir şey gelmez dostlar. Ama eğer burada İkinci Ek Madde’ye inanan insanlar bulunuyorsa, belki de yapacak bir şeyler vardır, bilemem. (ABD Anayasası’nın silahlanma hakkını düzenleyen ikinci maddesine atıfla Clinton’ın vurulması gerektiğini ima ederken)

> Görmeliydiniz, o zavallı herif aynen şöyle konuşuyordu: ‘Ay ne desem, hiiç hatırlamıyorum.” (New York Times engelli muhabiri Serge Kovaleski’nin fiziksel durumunun taklidini yaparak bunları söyledi)

> Genç, güzel bir parça kıça sahipseniz medyanın hakkınızda ne yazdığı önemli değildir.

IŞİD’in kurucusu Obama’dır. Öteki kurucu da sahtekar Hillary.

> Fakirsiniz, okullarınız iyi değil, işiniz yok, gençlerinizin yüzde 58’i işsiz. Kaybedecek neyiniz var ki? (Siyah Amerikalıları kendisine oy vermeye çağırırken)

> Bence nükleer silah güçtür. Benim için yok etme gücü çok önemli.

donald trump sözleri

donald trump sözleri

donald trump sözleri

donald trump sözleri

donald trump sözleri

donald trump sözleri

donald trump sözleri

donald trump sözleri

donald trump sözleri

donald trump sözleri

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ