Dini Güzel Mesajlar

Dini Güzel Mesajlar

 

 

 

dini-guzel-mesajlar

Galiba dünyanın en acı şeylerinden biri kendinizi çok özel hissettiren insan için aslında çok sıradan ve gelip geçiçi biri olduğunuzu farketmek.

Merhaba bunu okuyan kişi. Gecelerdir ”iyi geceler” mesajı almıyorsun, biliyorum. Kendini yalnız hissetme. Her zaman seni seven birileri vardır. Rüyanda en sevdiğin şeyleri gör. İyi geceler.

Adamın biri varmış lağımdan hiç çıkmıyormuş neden derseniz kendini bir bok zannediyormuş. 🙂

Başkalarını örnek alma, kendini tanı ! Olduğun gibi görün ve buna inan. “Çünkü dünyada senden değerlisi yok”

Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin…

[reklam2]

Her yüzüne güldüğümde kendini değerli sanma! Ben sadece gülmeyi seviyorum. Dünde bugünde yarında yüreğinde yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep ordayım sevgilim..

Dünde bugünde yarında yüreğinde yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep ordayım sevgilim..

İkimizde aynı şeyleri düşünüyoruz ben seni – sen kendini .. Mü’min kardeşinin bir ayıbını gördüğünde, onu yetmiş çeşit mazeret bularak temize çıkarmaya çalış. Eğer mazeret bulamazsan, sen yine de yetmiş mazerete iknâ olamadın diye kendini ayıpla!.. (İmam Kureyşî)
Kendini bişey sanıp herşeye maydanoz olan karekterler var.

Hiç kimse vazgeçilmez değildir ve hiç kimse kendini vazgeçilmez sanan biri kadar aptal değildir…

Şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler. ( Anlamı: Övünülmeyecek şeylerle övünülmez. Çingenenin merdi, kendini överken hırsızlığını söyler. )

tabiatta öylesine yüksek bir akıl kendini gösteriyor ki, insanın en ince düşünceleri ve buluşları bu aklın yanında sönük bir gölge gibi kalır.

Senin silahında mermi ters dönmüş evlat, dikkat ette kendini vurmayasın.

Her şeyi bilmene gerek yok haddini bil yeter.

Her yüzüne güldüğümde kendini değerli sanma! Ben sadece gülmeyi seviyorum. Laf yetiştirmekten kendini yetiştirmeyi unutan insanlar var!

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ