Sevgiliye Yeni Yıl Sözleri

Sevgiliye Yeni Yıl Sözleri

Hayatınızın kelebekler dolu olduğunu düşündüğünüz oluyor mu ? Ya da salakça telefon ekranına bakıp güldüğünüz zamanlar çoğunlukta mı ? Böyle zamanlarda sizi mutlu edecek durumlar vardır.  Çünkü hayatınızın anlamlı olduğu zamanlar bu mutluluklar ilgilidir. Hayatınızda birinin var olduğu gerçeği ve bir şeyleri paylaştığınız insanların olması ruhunuz için çok başka bir boyuttur. Sizi hayatta bir adım ileriye götürebilecek bir durumdur, bunun ayrılık faslını düşünürsek ya da yanlış kişiyi sevdiğinizi var sayarsak pekte hoş olmuyor durum. Her şeye rağmen yeni bir yıl geliyor ve beraber olduğunuz insana önünüzdeki yıllar için dilemek istediğiniz güzel cümleler ve umut sözcükleri vardır. Zaten ilişkinin temelinde sizi birbirine bağlı kılan temelde birbirinizi ne kadar önemsediğiniz ve bunu karşılıklı olarak hissettirmeniz önemli.

Her takvim yeni bir başlangıçsa aşkımızın hep yenilenmesini istiyorum.

Yeni yıl, her şeyi yenilesin! Bir sen eskisi gibi kal bir tanem… Mutlu senelere…

Takvim yaprakları gibi aşkımız hep sonsuzluğa doğru ilerlesin.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…

Her yeni bir yıl birbirimize olan bağlılığımızı çoğaltarak geliyor.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle…

Kalbimde en çok seni taşıdım, kalbimde en çok sen varsın.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Hayatımın her alanında mutluluğu bulduğumu düşünürdüm taki sen gelene kadar. Tüm mutluluklar seninleymiş.

Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Zamanın nasıl geçtiğini anlatamam ama sensiz geçmiyor güzelim.

şimdi yazma zamanı sevgiliye
belki bir mektup
belki bir şiir
belki de sadece tek kelime

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2017 yılı kutlu olsun bir tanem.

Aşk kalbi kör ediyormuş problem değil bir birlikte gerçekliği görmeyelim.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Yok yere kurulan hayaller vardır sen benim kurduğum hayallerin temelisin.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

İleriye gidemem sen yoksan.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2017 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Şimdiye kadar kimseyi sevme­dim.
Ve kimseyi de sevmeyeceğim.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

İşte bütün balonlarıma iğne batırılmış bir baloncu halinde sokakları dolaşıyorum.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…

Benim kabahatim kendimi kabul etmek istemeyişimdir. Hala kendimle mücadeledeyim.

Bir dakika evvel elimde kağıt kalem yokken, seninle konuşuyor, sana yazıyordum. Elimde kağıt kalem olmadığını söylediğim veya yazdığım halde senin karşımda olmadığını söyleyemezdim. Bunu bir şair kafası ya da fantezisi farzet, sen karşımda idin. Bunu söylemek güzel bir şey değil, fakat samimi. Hem galiba, bugün benim gibiler sevgililerinin karşısında imiş gibi olurlar. Demin sensiz ve kalem kağıtsız birçok şeyler konuştum, yazdım. Bunların çoğunu beğenmiş olacağım ki kalktım kalem kağıt aradım. İşte oturdum yazıyorum. Senden bahsetmek istemem. Zaten bahsedecek bir şey yok ki. Ben seni çok seviyorum. Senin dünya umurunda değil. Bizim Orhan ne güzel söylemiş: Ben sana hayran, sen cama tırman.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…

Madame de Mortsauf yani zambağı da aynı zavallı Felix gibi sevgiden mahrum geçmiş çocukluk ve gençlik yıllarına sahip ailesi tarafından kendinden yaşça büyük bir beyle evlendirilmiş, eşine ve çocuklarına sadık, namuslu ve inançlı bir kadın. Bu yüzden onun kendisini teyzesi gibi sevmesini istiyor çünkü teyzesi kendisini gerçekten sevdiğini düşündüğü yegâne insan. Aynı zamanda teyzesinin kendisine seslendiği gibi seslenmesini de istiyor. Felix’in Henriette’si oluveriyor bir anda ve ona aynı çocuklarına gösterdiği ilgi, alakayı gösterip siyaset hayatında iyi yerlere gelmesini de sağlıyor. Ne yazık ki bu namuslu kadın her ne kadar sadık bir eş de olsa gerçekten sevme ve sevilmenin sarhoşluğu ve sevgiliye ait olamama, eşine ihanet etme korkusu onu bu genç adamdan uzak tutuyor. Ona kimi zaman bir anne, kimi zaman bir dost oluyor. Ne yazık ki bu sevgiye açlık ve onun da Felix’e beslediği ama kendisine bile itiraf edemediği aşkı onun sonu oluyor. Kederi onu içten içe yiyor. Felix’e verdiği kadınlar hakkındaki nasihatlere rağmen onun Leydi Arabelle ile yaşadığı dünyevi ve genç bir erkeğin arzularını doyuran aşkı Henriette’nin sonunu getiriyor. Bu ilk acı aşk deneyimlerinin ardından artık Felix, kadınlarla herhangi bir yakınlık kurmamaya işinde yükselemeye odaklanıyor ki ilk aşkının kutsallığı ve temizliği onunla beraber mezara gitsin.

” Umarsizliklarini, umutsuzluklarini da al, gel.
Birlikte iyileşelim.
Bu ne biliyor musun?
Bu sevilmeyen bir kadının sevgiliye çok açık mektubu.
Bu bir teklif, bir çağrı.
Bu bir itiraf. Bir kavuşma umudu.
Hadi şimdi, şu an, her nerdeysen kalk gel. ”

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…

“DUA” sevgiliye yazılmış bir mektup gibidir.. Zarfın içerisine yüreğini koyanın, duası kabul edilir..

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!

Senden bahsetmek istemem. Zaten bahsedecek bir şey yok ki… Ben, seni çok seviyorum. Senin dünya umurunda değil..

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara nice senelere güzel yıllara aşkım.

Yazı yazmaktan korkmamalı. Kötüsü üç günlük, üç seneliktir. İyisi tarih olduğundan beri bize kalıyor. Kaybolan yalnız, sevgiliye yazılmış, uydurulmuş ilk mektup… Merak ettiğim hep o ilk ve en güzel yazı.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2017 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

Belki her kavgada bir hak bir haklı ve bir haksız vardır. Fakat aşkta ne hak, ne haklı, ne haksız,hatta ne de bir hakikat vardır.Onda yalnız bütün bunların yokluğundan var olan bir şey, güzellik vardır

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

Öyle bir sevgi düşünün ve özlem her an mektup yazıp dile getirme isteği olsun. Gelecek ümidini beklediğiniz sevgiliye özlemle yazılmış mektuplar. Şimdi neden bu kadar kolay başlar ve biter aşklar başlaması da kolay bitirmeside özlem yok sanırım. En çok milenanın cevaplarını da okumak isterdim. Ne yazıkki yakılmış.

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ