Sevgililer Günü Resimleri

Sevgililer Günü Resimleri

Sayfamızda 14 şubat sevgililer günü resimleri ve 14 şubar sevgililer günü görsellerini bulabilir resimli sözleri sevdiğiniz kişiye gönderebilir sosyal ağlarda bu özel günü paylaşabilirsiniz.

 

14 şubat sevgililer günü için yazılmış uzun yazı: Sevmek için belli bir sebebim yok, aslında var ama sebep değil. Neden en güzel nedensin benim için, Seni öyle çok sevıiyorum ki bazen kalp atışlarımı duyacaksın diye endişeleniyorum. Kokuna, gözlerine, bana Faremm yazan her bir parmağına, söyleyen diline kurban olduğum. Bana doğruyu yanlışı öğreten adam iyi ki benimsin, sadece benim. Seni Sendeen, benden çok seviyorum.
İlkim ve sonum öyle güzel hayallerimiz var ki birbirimize verdiğimiz onca sözler sana söz veriyorum ki ilk gün ki aşkla hep seveceğim sayacağım Senıi. İlk günkü aşkla bakacağım gözlerine gülüşüne kahkaha tonuna ses tonuna yüzünün her bir zerreni ezberlediğim adam. İyi ki sana aidim ve Sende bana aitsin bir ömür böyle olacak hiç ayrılmayacağız.

[reklam2]

Yeri geldi tatlı kavgalarımız oldu ama 5 dk bile dayanamadan hemen barıştık ömrüm, hayatıma anlam katanım, iyi ki benimsin adam Beraber güldük beraber ağladık sinirlendik ama hiçbir zaman kırmadık kıyamadık birbirimize, hep aşkla kokuna nefesine açlıkla kaldım ben yanındayken bile özlediğim, öpmeye bakmaya doyamadığım sevmeye kıyamadığım deli gibi kıskandığım Küçük Beyim. Sonsuzluğum sözüm olsun beraber çıktığımız bu yolda Mevla’m bizi güzel sonsuzluğa huzura kavuştursun deli gibi aşık olduğum adam nefesi nefesime nefes olan kokusunu kokuma ömrümü ömrüne kattığım eşim iyi ki varsın hep benimsin ve hep öyle kalacaksın Senıi çok sevıyorum  Benim çocuğum sana benzesin adam, gözleri gözlerin gibi parıldasın, teni Sen koksun, o küçük parmaklarıyla Senin gibi kavrasın ellerimi, çocuğum Senin kadar güzel gülsün, Sen gibi baksın etrafa, gel evladım sana benzesin, çocuğuma dünyanın en iyi babası ol, bana dünyanın en iyi kocası ol O benim, kimseye vermem, annesine bile, o kadar çok seviyorum ki… onun gözleri, gülüşleri her şeyi yaa her şeyini çok seviyorum o benim BİTANEM ama sadece benim… Zurafam o benim o kadar çok seviyorum ki içimde kaybetme korkusu yaşayarak yaşıyorum… ama onu kimseye vermem vermicem… yaa ona çok aşığım yaa çok ailesinden kıskanacak kadar çok sevıiyorum bak mesaj attı şimdi dünyalar benim oluyo mesajını gördüğümde ama o bu sevgiye inanıyor mu? esas soru bu olmalıydı, neden mi ona kendimi hep böyle gidecek gibi tanıttım neden mi… gitmesinnn sevıyorum dayanamam Seni COK seviYORUM
Sevgililer günün kutlu olsun

sevgililer günü görselleri

sevgililer günü görselleri güzel

sevgililer günü görselleri anlamlı

sevgililer günü görselleri farklı

sevgililer günü görselleri pinterst

sevgililer günü görselleri facebook

sevgililer günü görselleri twitter

sevgililer günü görselleri paylaş

sevgililer günü görselleri sms

sevgililer günü görselleri kalp

sevgililer günü görselleri aşk

sevgililer günü görselleri sevgili

sevgililer günü görselleri arkadaş

sevgililer günü resimleri

sevgililer günü resimleri anlamlı

sevgililer günü resimleri güzel

sevgililer günü resimleri kapak

sevgililer günü resimleri facebook

sevgililer günü resimleri twitter

sevgililer günü resimleri paylaş

sevgililer günü resimleri yeni

sevgililer günü resimleri 14 şubat

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ