Kısa Bayram Mesajları

Kısa Bayram Mesajları

Kısa  Bayram Mesajları, İşte sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzelve anlamlı Bayram mesajları.

kısa bayram mesajları

kısa bayram mesajları

>>Bu Bayramda Birlikte Aynı Sofrada yer Almasakta Bayramda yanınızda Olacağız Mutlaka.. Bayramınız Mübarek Olsun.

>>Bayram geldi Evimize Bereket Getirdi Sofralarımıza Yine, Bayram Bitsede Bu Ay, Bayramda Yanınızdayız Her An,  Bayaramızı Kutlarız.

>>Dualarım Sizinle Birdahaki Bayramda Güzel Anılara imza Atmak dileği iLe Bayramınız Hayırlı Olsun.

>>En güzel Anıları birlikte ğaylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek  bayramınızı kutlarız.

>>Bayramınızın da güzel bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

>>Bu Bayramda Birlikte Aynı Sofrada yer Almasakta Bayramda yanınızda Olacağız Mutlaka..  Bayramınız Mübarek Olsun.

>>Evinize Gül Kokusu Essin Kalplerinize ALLAH iyilik versin Bu bayramdada Elerimiz herzamanki gibi Mutlulukla Birleşsin. bayramınızı Kutlarım

>>Mübarek  Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

>>Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın Nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

>Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek  Bayramınızı Kutlarım.

>Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar,  Bayramınız Mübarek olsun herşey istediğiniz Gibi Olsun inşallah.

kısa bayram mesajları resim

kısa bayram mesajları resim

>>Mübarek  Bayram Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Güzelliğini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine güç versin.  Bayramınız Mübarek Olsun..

>>Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan  Bayramınız mübarek olsun.

>>Bayramın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

>>Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun

>>Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

>>Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum. İyi bayramlar

>>Bugün Bayram! Mübarek  Bayram Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün.

[reklam2]

>>Bir  Bayram daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyoruz.

>>Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

>>Mübarek  Bayramı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun

>>Yıllanmış çınar gibi eskimeyen dostlukları ve akrabaları pekiştirir bayramlar. Kucaklaşmaların özü, sevgilerin katıksızıdır bayram. Mutlu ve huzurlu nice bayramlara

>>Özgürlüğe uçan martılar gibi, bayram sabahlarının sıcaklığına uyandık bu sabah! Gün daha güzel, yemekler daha tatlı, herkesin bayramı kutlu olsun.

>>Bulutlar yağmurun, çocuklar mutluluğun, bayramlar paylaşmanın ve sevginin habercisidir. Hepinizin bayramı kutlu ve mutlu olsun.

>>Ellerimizi mevlaya açtık. Duaların geri çevrilmediği bayram sabahı bütün müslümanlara mubarek, bayramınız kutlu olsun.

>>Her bayram sabahı ayrılıklar unutulur, hüzünler postalanır, tatlanır gülücükler, sıkılaşır dostluklar. Aynı mutluluk her bayram bizimle olsun.

>>Sevgi denizinde yüzercesine bir bayram geçirmenizi dilerim. Bayramınız Kutlu olsun.

>>Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

>>Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

>>Dostluğu, sevgiyi ve geleceği,Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek  Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

[reklam1]

>>Mübarek Bayram tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım.

>>Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli  Bayramlar dileğiyle.

>>Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

>>Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun…

>>Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun. https://anlamli-guzelsozler.com/kisa-bayram-mesajlari.html ‎

>>Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.

>>Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

>>Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

>>Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun

>>Bu Mübarek Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

>>Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli  Bayramlar dileğiyle.

kısa bayram mesajları

kısa bayram mesajları

>>Bizi yataran ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Bayramınız Mübarek Olsun.

>>Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun  Bayramınız Kutlu Olsun

>>Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size  Bayaramınız Mübarek Olsun.

>>Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun  Bayramınız Mübarek Olsun.

>>Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun!  Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

>>Bu Bayramda  Bereketi ile Geçmesini Diler Nice Bayramlara Birlikte Girmenin Duası ile Bayramınız Huzur Dolu Olsun..

>>Bir çocuğun düşlerine yağmak, bir ümidi bin ümide bölmektir bayram. Yalnızlıklardan kurtulmak, ümidin kandillerini yakmak, gönüllerde yeni saraylar inşa etmek ümidiyle  Bayramınızın kutlu olsun.

>>Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli  Bayramlar dileğiyle.

>>Bu değerli Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Hayırlı ve bereketli  Bayramlar dileğiyle.

>>Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan  Bayramınız mübarek olsun.

>>Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

>>Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun

>Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bayramı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Bu konuyu hazırlamada emek sarf eden Sözler Alemi‘ne Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ