Kadir Gecesi Smsleri

Kadir Gecesi Smsleri

Onbir ayin sultani olan ramazan ayini son haftasinda dua ve ibadetlerle kutladigimiz kadir Gecesi bugün gece kutlanacak, sevdiklerinizin kadir gecesini kutlamayı unutmayalim, sizin için en güzel kadir gecesi smsleri derledik.

 

Kadir geceniz mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

 

Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde Müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. kadir gecesi mübarek olsun.

 

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuzamelekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. kadir gecesi sizlere ve sevdiklerinize hayırlara vesile olsun.

 

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun.Daha nice kadir gecesi kutlamaniz dilegiyle.

 

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. kadir gecesiniz hayırlı olsun.

[reklam2]

Bu gece kadir gecesi. Edilen dualar kabul, yapılan tövbeler kabul olurmuş.

 

Bu gece bundan sonra peşpeşe gelecek bir dizi kandillerin; Miraç ve Beraat kandillerinin, on bir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayının ve kadir gecesi‘nin de habercisidir. Bu sebepledir ki Regaip Kandili’nde manevî gücümüz artacak, kalplerimiz huzur bulacaktır. kadir gecesi hayirli olsun.

 

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

 

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. kadir geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun…

 

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece.Senin ve ailenin kadir gecesi mübarek olsun..

 

Bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesi‘nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

 

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kadir gecenizi kutlarım.

 

anlamli-guzelsozler.com olarak sizin ve sevdiklerinizin kadir gecesini kutlariz.

guzel-kadir-gecesi-smsleri

anlamli kadir gecesi smsleri

anlamli kadir gecesi smsleri

kadir-gecesi-smsleri

guzel kadir gecesi smsleri

guzel kadir gecesi smsleri

kadir-gecesi-smsleri-resimli

kadir gecesi smsleri

kadir gecesi smsleri

resimli-kadir-gecesi-smsleri

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ