Kadir Gecesi Anlamlı Sözleri

Kadir Gecesi Anlamlı Sözleri

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi ni idrak etmenin sevincini yaşarken Ramazan Ayının Son günleri olduğunun işaretidir kadir gecesi bu mübarek gecede kandil gecesinde sevdiklerimize kandil mesajları göndererek onları unutmadığımızda bi anlamda göstermiş olalım.

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz”e Hayirli kandiller!

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece Kadir gecen mübarek olsun.

Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananin, mutluluk bekleyenin, bunlarin tümü senin ve sevdiklerinin olsun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarinda mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun kadir gecen mübarak ve kutlu olsun.

Bir avuç alkiş, bir kucak sevgi, sicak bir mesaj, kapatir tüm mesafeleri, kalbiniz nurlu ve mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlik, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neşe eksik olmasin kandillerin hep kutlu olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere eski zamanlara, gülücükler getirsin, öyle içten, öyle samimi olsun, gözyaşlarini bile tebessume çevirsin.

[reklam2]

Güneşin pembeliğiyle doğan, safliğiyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu hep seninle olsun

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafindan değerli kilinmiş bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayirlidir. Bu gece bir ömürden daha hayirlidir. Ellerin açildiği, gözlerin dualarla yaşardiği, kalplerin okşandiği Kadir Gecesinde bütün insanlarin günahlardan uzaklaşip tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananlari iman yolundan ayirmasin.

Ne zaman ki iyiki’lerimiz keşke’lerimizden önde gider; O zaman hayati yaşariz. Oysa çoğumuzu hayat yaşiyor. İyiki’lerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller.

Ellerin duaya uzandiği, sinelerin dostlara açildiği, gözlerin masumiyet aradiği bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dileğiyle iyi kandiller.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının percerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun.

Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.Kandiliniz Kutlu olsun.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. kandiliniz kutlu olsun.

 

 

Görselleri :

kadir-gecesi-anlamli-sozleri-krt

kadir-gecesi-anlamli-sozleri-6

kadir-gecesi-anlamli-sozleri-5

kadir-gecesi-anlamli-sozleri-4

kadir-gecesi-anlamli-sozleri-3

kadir-gecesi-anlamli-sozleri

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ