Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Aşk sözleri, Aşk mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben başkasına sana baktığım gibi bakmadım.

Bir gün yanına varcağım bir elimde demet gül bir elimde silah ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

Ve biz seninle yaşam boyu geç kalınmış aşkız, hiç zamanında yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına..

Sensiz ölmem Bu yaşamda Korkma Senin için yaşarken Nasıl ölürüm Seni bensiz Bırakırım? Senin için hayata tutunmuşum Ben Sensiz Olmama istesen de istemesen de Seviyorum seni Delice!…

Aşk; rahat rahat yetişip bindiğin vapura erken mi vardık? demektir.

Sen benim beyaz kelebeğimsin sin Senin için yazdım hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen Benimsin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına..

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar yalın biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Seni kendimden çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

Papatyalar anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın her an seveceğim çünkü.

Aşk sözleri

Herkes sevgiyi bilmeli, sevmeli ki hayat aşk, sevgi olsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzel kraliçesi gelse de beni yine seni bulur seni severim.

Aşk ağzımda kahkaha değil, iri kara gözlerindeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. bendende kaçarsın diye korkuyorum sevgilim.

Kocaman sevilmeye değil, “sürekli” sevilmeye ihtiyacım var.

Benim için bir varlığı sevmek onunla önu ömür boyu kabul etmek demektir. Ben sana aşığım ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Sevmek zor iş, ne geleceği var ne de parası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı..

Sen Benim varlığımsın, geleceğime umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım..

[reklam2]

Aşk sözleri

Seni asil yaşayan insanların basit sevgileriyle değil, saf insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Bir muammadır sevgi, aşk. Kiminin vicdanına atılan sıkılan mermi, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK.

Her gün senin için gözyaşı döküyorum, Senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum Aşk Dolu Sözlerimi, Seni ne kadar Sevdiğimi bilmeni istiyorum Seni Çok Seviyorum..

Sevgi ve aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin..

Aşk kavşak ışıkları gibidir. Yeşil ışıkta geçecek kadar aşık olursun. Ama sarıda hep bir engele takılma ihtimali için hazırlıklı olursun. Kırmızı ışık yandığında ise aniden duracak

Kaza geçirmiş bir hayatın sakat kalmış bir oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı sakat kaldım Aşk Acısını Çektim ağladım, Seni bulmuşum hayatta susarmıyım sanıyorsun? Sana sevgim delice susturamaz beni kimse, seviyorum seni ölümüne…

Aşk yaşam, aşk keder, aşk özlem, aşk acı, aşk ömür demek. Aşk, her an düşünmek demek. Ben aşkın uğruna ölümü göze aldım. Aşkın ne yeri ne zamanı ne de yaşı

Seven çeker aşkın acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.

Mutlu olmak kimin umrunda, sen yanımda ol yeter aşkım.

Tebessümünü seversin, mırıldamasını seversin, konuşmasın seversin aşık olursun. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Bir insan çok aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir.

Aşk Sözleri

Bir çift göze hapsolmuşum ve aşık olmuşum.

Güzel ağaçların sevgi kokan dalı çiçekleri gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğim sin seviyorum seni bebeğim..

Aşık olupta onun acısını çeke bilir aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı..

Bazen uykumda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.

Saatler geçsede Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnılığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Müziği Kalbimde Sen Gözyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni..

Bir önceki güzel sözümüz olan Güzel Sözler başlıklı yazımızda arkadaşa güzel söz, en güzel sözler ve güzel laflar gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

 

Aşk Sözleri Görselleri:

aşk sözleri

aşk sözleri

aşk sözleri resimli

aşk sözleri resimli

aşk sözleri anlamlı

aşk sözleri anlamlı

aşk sözleri güzel

aşk sözleri güzel

aşk sözleri yeni

aşk sözleri yeni

aşk sözleri

aşk sözlerir5r5

Sponsor Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ